Wybierz wsparcie finansowe z doradztwem WestWind Solar.

Jeśli nie dysponujesz stosownymi środkami finansowymi skorzystaj ze wsparcia. Fotowoltaika to inwestycja na długie lata.

Montaż instalacji fotowoltaicznej wymaga od inwestora jednorazowo większych nakładów finansowych, które zwracają się po okresie użytkowania. Realny, orientacyjny okres zwrotu inwestycji to około 8-10 lat, przy czym może on ulec skróceniu ze względu na zastosowanie komponentów wyższej jakości oraz dofinansowaniu w postaci dotacji.

postaw na fotowoltaikę

Pełna opieka finansowania instalacji fotowoltaicznej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom inwestorów poszukujących solidnych i realnych koncepcji finansowania swoich projektów w branży energii odnawialnej. W ramach świadczonych usług udzielamy pomocy w kwestiach związanych z przebiegiem całego procesu finansowania inwestycji. Gwarantujemy rzetelne przygotowanie całej wymaganej dokumentacji, tak aby pozyskać optymalne sposoby finansowania; jednocześnie służymy wsparciem technicznym i merytorycznym także po zakończonej realizacji.

Nasi eksperci na bieżąco monitorują rynek, weryfikują zewnętrzne formy wsparcia, żeby zaproponować najlepsze instrumenty, których wybór zostanie starannie dostosowany do Twoich potrzeb. Spółka WestWind SOLAR specjalizuje się w pozyskiwaniu dofinansowań zarówno ze środków krajowych, jak i regionalnych. Finansowanie poza dotacjami to szeroki wachlarz produktów kredytowych oraz leasingowych dopasowanych do każdego klienta indywidualnie.

Korzystając z naszych usług nie musisz obawiać się żadnej procedury. Sporządzimy biznes plan czy studium wykonalności. Wszystko w oparciu o indywidualny projekt, aby zadowolić i usatysfakcjonować inwestora.

Przygotujemy również niezbędną dokumentację wymaganą do złożenia wniosku o wydanie zaświadczenia o dopuszczeniu do udziału w aukcji, a następnie pomożemy w złożeniu deklaracji. Zajmiemy się również niezbędnym i wymaganym harmonogramem rzeczowo-finansowym realizacji danej inwestycji.

Nie płać za prąd. Bądź niezależny od dostawcy oraz nie bój się spadków napięcia. Zainwestuj w fotowoltaikę.